AMC-TR Tarım Web Sitesi Künyesi

Web sitenizde, sürekli yeni ürün tanıtımı yaptığınızı ve haberlere eklemeniz gereken fuarlar, ziyaretler, konferanslar olduğunu düşünün. Blogda bile 5 farklı sekmeye ihtiyacınız var. Ürünleriniz için afişler hazırlayıp burada paylaşmak istiyorsunuz...

Bütün bunlar için her seferinde web tasarım firmanızın size dönüş yapmasını mı bekliyorsunuz?

Amc-Tr Tarım ile ilk tanışmamız bu sebeplerle olmuştu. Hizmet alamamak, siteyi yönetememek, düzensizlik vs vs. Firmanın yeni ürün sirkülasyonuna, aktifliğine ayak uyduracak teknolojik bir altyapıya ve hizmet anlayışına ihtiyaç duymasıydı bütün mesele. Dökümanların doğru şekilde planlanması ve senkronize bir çalışmayla tam da ihtiyaç duydukları web sitesini hazırladık ve teslim ettik kendilerine. Bu arada tüm web sitesi projelerimiz, tescilli markalarımız olan Sarvon® ve BulutPress® ile üretilmektedir.

Şirket olarak bir web tasarım projesini tamamlayıp müşterimize teslim ettikten sonra yönetim panelinin aktif olarak kullanıldığını görmek bizi en çok mutlu eden şeylerden biri. Müşterilerimizin fayda sağladığı, verim aldığı ve uzun vadede Google Arama Motorunda bir potansiyel yakaladığı altyapıyı sunmuş olmak muhteşem doğrusu. Daha da güzel olan bunun bize ait merkezi formülü ile sürekliliğini sağlayabilmek.

Sürekli geliştirme, sürekli iyileştirme... Bu bizim işimiz!