TEKİRDAĞ TARIM VE TEKNOLOJİ FUARI (31 Ağustos - 3 Eylül 2022-TEKİRDAĞ)

TEKİRDAĞ TARIM VE TEKNOLOJİ FUARI (31 Ağustos - 3 Eylül 2022-TEKİRDAĞ)

AMC-TR olarak 31 Ağustos - 3 Eylül 2022 tarihlerinde, Türkiye'nin Trakya Bölgesi'nde düzenlenen Tekirdağ Tarım ve Teknoloji Fuarı'na katıldık.

AMC-TR Türkiye Genel Müdürümüz Burhan Şimşek, Satış&Pazarlama Müdürümüz Hasan Günerergin, Bitki Besleme Birim Müdürümüz Can Türköz, Marmara Bölge Müdürümüz Özcan Recal, Marmara Satış Temsilcileri Tayfun Yoldaş, Çağın Çakan, Ege Bölge İş Geliştirme Mühendisimiz Furkan Çelik ve Trakya Bölge Sorumlusu Eyüp Baday, AMC-TR Standımızda hazır bulundular. Ayrıca tedarikçimiz Cosmocel Türkiye Temsilcisi Sinan Yiğit ve Agrifac Türkiye Müdürü Necat Tuncalı da misafirlerimiz olarak aramızda yer aldı.

Fuar temel olarak Bölge Tarla Günleri ve bölgenin en yaygın ürünleri olan ayçiçeği, kanola ve buğday başta olmak üzere yeni Tarım Teknolojileri, yeni teknikler, çözümler, ekipmanlar, beslenme vb. konularında organize edilmişti. Organizasyon özellikle Ayçiçeği, Buğday bazlı ürünlerimizin geleceği ve Türkiye'deki ticari ilişkilerimiz için çok faydalı oldu.”

Fuar Röportajımız için lütfen tıklayınız

https://www.linkedin.com/posts/dlg-fuarcilik_dlgfuarcaftlaftk-dlg-taraftmveteknolojigaesnleri-activity-6977551003197804544-ICHU/?utm_source=share&utm_medium=member_android